WYSYŁKA TOWARU

Współpracujemy z dużą międzynarodową firmą logistyczną, dzięki której możemy wysyłać towar w dużych ilościach w całym kraju, jak również za granicę na obszarze Unii Europejskiej.

Mniejsze ilości zamówionego przez klienta towaru wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej na adres wskazany w zamówieniu przez klienta.

W przypadku większej ilości może być on wysłany na palecie Euro lub na zwykłej palecie ładunkowej. Oprócz firmy kurierskiej istnieje również możliwość bezpośredniej dostawy na miejsce do magazynu klienta samochodem dostawczym przystosowanym do załadunku/rozładunku palet. Wszystko zależy od ilości zamawianego towaru oraz ustaleń końcowych co do sposobu dostarczenia towaru do klienta.

Jeżeli zamówienie przekracza minimalną kwotę 1500zł/netto, wtedy koszt przesyłki/dostawy pokrywa sprzedawca w tym przypadku jest to nasza firma Artieko Sp. z o.o.

Natomiast jeśli zamówienie jest niższe i nie przekracza kwoty 1500zł/netto, to na fakturze doliczona zostaje automatycznie usługa transportowa w wysokości 20 zł/netto za każdą paczkę do 30 kg na terenie Polski. Wszystkie przesyłki zagraniczne są obliczane indywidualnie w zależności od miejsca dostarczenia paczki i adresu Klienta. Średni koszt jednej paczki o wadze 10-20kg wynosi około 130-160zł/netto, przeliczone na euro po danym kursie NBP z dnia poprzedzającego wystawienie faktury wewnątrzwspólnotowej Unii Europejskiej.