O NAS

Witamy,

Spółka ARTIEKO powstała głównie odpowiadając na potrzeby rynku sieci handlowych i dyskontów. Jesteśmy również właścicielem oraz głównym dystrybutorem hurtowym marki EKKOWOOL® , która proponuje państwu wysokiej jakości wyroby premium.

Odnaleźliśmy swoje miejsce w branży tekstyliów domowych tworząc produkty pod zamówienia naszych kontrahentów w sektorze B2B. Prowadzimy sprzedaż wyłącznie w systemie hurtowym. Kierujemy swoje produkty nie tylko do sieci handlowych, ale również do hurtowni, sklepów detalicznych czy platform zakupowych działających prężnie w sektorze e-commerce. Jesteśmy także otwarci na szeroką współpracę z firmami na terenie Unii Europejskiej.

Naszym celem jest rozpoznawanie i zaspokajanie potrzeb naszych klientów, dlatego skupiamy się głównie na produktach dedykowanych i znakowanych pod indywidualne zamówienia klientów. Oferujemy pełny zakres usług od powstania koncepcji, poprzez stworzenie produktu, aż po jego realizację i dostawę do klienta. Kładziemy duży nacisk na profesjonalizm i długofalową współpracę z każdą firmą, która chce sprzedawać nasze produkty, lub wspólnie z nami tworzyć nowe. Nasza kreatywność oraz elastyczność w działaniu, połączona z doświadczeniem pozwala nam sprostać wysokim wymaganiom rynku oraz naszych klientów.

Gwarantujemy ciągłość dostaw, korzystne warunki współpracy oraz profesjonalną i miłą obsługę każdego klienta.

Serdecznie zapraszamy do długofalowej i owocnej współpracy, dystrybucji oraz do wspólnego tworzenia produktów.

Zarząd Firmy
ARTIEKO Sp. z o.o.

„JEŚLI PRIORYTETY KLIENTÓW NIE SĄ NASZYMI PRIORYTETAMI, NIE MAMY ŻADNYCH PRIORYTETÓW.” – ROGER DOW