Kołdry wełniane - producent ARTIEKO

Kołdry wełniane to jedne z niewielu, które spełniają wszystkie oczekiwania naszych Klientów. Są całoroczne, oferują najlepszą jakość snu oraz są wytrzymałe. Z łatwością dostosowują się do zmiennych warunków atmosferycznych i pór roku. Zimą izolują organizm przed wychłodzeniem. Latem sprawnie odprowadzają wilgoć i aktywnie wentylują ciało. Ponadto są miękkie, przyjemne w dotyku oraz łatwo dostępne.

Jako doświadczony producent kołder wełnianych oferujemy Państwu najlepszej jakości zestawy dostępne w różnych rozmiarach: 160×200, 200×220 i 140×200 cm. W produkcji kołder wykorzystaliśmy najlepszej jakości wełnę pochodzącą z różnych gatunków. Stosujemy zarówno tradycyjne runo owiec, jak również rzadziej spotykane ale równie atrakcyjne runo alpak i wielbłądów.

Najlepsza jakość snu od ARTIEKO. Polski producent kołder wełnianych

Wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości wełnę, z której tworzymy najlepsze zestawy pościelowe. Gwarantują nie tylko komfortowe warunki snu i regenerujący odpoczynek. Mają również istotne właściwości prozdrowotne i przeciwreumatyczne. Wybrana przez nas wełna jest delikatna, miękka i przyjemna w dotyku. Wyróżnia się także najlepszą strukturą włosków, które szczelnie przylegają do siebie w okresie zimowym oraz rozchodzą się latem.

Kołdry wełniane w naszej ofercie

Wybór kołdry wełnianej polecamy wszystkim osobom poszukującym ekskluzywnych zestawów pościeli całorocznej, która ukoi ich ciało i pozwoli skutecznie wypocząć. Wełna posiada niezwykłe walory terapeutyczne, które z łatwością odczują jej użytkownicy. Zobojętnia jony dodatnie, a tym samym chroni organizm przed rozstrojeniem i przeciwdziała zaburzeniom układu nerwowego. Sen pod kołdrą z wełny pomaga zredukować bóle głowy, mięśni, dekoncentrację i zmęczenie, a także pozytywnie wpływa na odporność organizmu.

W naszej ofercie znalazły się różne warianty i rozmiary kołder z wełny, do zapoznania się z którymi zachęcamy. Chętnie zaopatrzymy Państwa w najlepsze zestawy kołder, gwarantując ich wieloletnią przydatność. Zapraszamy do składania zamówień oraz kontaktu z pracownikami działu obsługi w celu uzyskania dodatkowych informacji.

KOŁDRA Z ALPAKI

Kołdra wykonana jest z naturalnych i antyalergicznych surowców, jakimi bez wątpienia są włókna z wełny alpaki. Jedne z najbardziej cenionych na całym świecie ze względu na ich właściwości. Wełna ta jest kilkakrotnie mocniejsza od wełny owczej, a ponadto dodatkowo cechuje się wysoką elastycznością, rozciągliwością i sprężystością. Dzięki tym właściwościom kołdra jest puszysta i bardzo lekka. Struktura wełny z alpak ma również niesamowitą termalność i trwałość. Kołdra zapewnia stałą temperaturę ciała, przepuszcza powietrze zapewniając swobodne oddychanie skórze podczas snu, dlatego można ją użytkować zarówno latem jak i zimą. Kołdra jest hipoalergiczna, gdyż nie posiada lanoliny, a więc nie pochłania tym samym kurzu i nie stwarza warunków do rozwoju roztoczy. Wełna z Alpak posiada wiele właściwości prozdrowotnych. Łagodzi nerwobóle, bóle pourazowe, bóle stawów oraz zalecana jest w schorzeniach reumatologicznych.
Dodatkowym atutem jest niezwykle delikatna i bardzo cienko tkana splotem płóciennym tkanina batystowa, użyta do poszycia kołdry ze 100% bawełny.

KOŁDRA Z KASZMIRU

Kołdra z wełny kóz kaszmirskich jest uznawana za jedną z najdroższych i najbardziej luksusowych wełen na świecie. Wełna jest cienka, miękka, lekka i przyjemna w dotyku. Kołdry wypełnione kaszmirem są najbardziej ekskluzywnym produktem w naszej kolekcji ze względu na ich jakość oraz ręcznie sortowanie wełny. Kołdra kaszmir polecana jest każdemu, kto ceni sobie wypoczynek w otoczeniu luksusowych produktów. Ponadto posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne. Dodatkowym atutem jest niezwykle delikatna tkanina bawełniana o splocie satynowym, użyta do poszycia kołdry ze 100% bawełny.

KOŁDRA Z OWCY

Kołdra wykonana z wełny owczej pozyskanej podczas strzyżenia żywych zwierząt. Produkt posiada właściwości termoizolacyjne i higroskopijne. Ponadto przepuszcza powietrze zapewniając dobrą wentylację i utrzymując stałą temperaturę ciała podczas snu. Wełnę owczą możemy zaliczyć do wełen prozdrowotnych, gdyż jest wykorzystywana w rehabilitacji leczniczej, wspomaga krążenie krwi i uśmierza bóle stawów.
Dodatkowym atutem jest tkanina poszycia perkal. Często potocznie nazywana egipską bawełną, ponieważ przy jej wytwarzaniu używa się ścisłego splotu ze 100% bawełny, dlatego jest bardzo gładka i trwała.

KOŁDRA Z WIELBŁĄDA

<p>Kołdra wykonana z wełny wielbłądziej pozyskana poprzez naturalne jej zrzucenie, przez samo zwierzę i zbierana z kłębów włosia. Włókna wełny są miękkie, lekko kręcone, połyskujące o podwójnym włosiu. Wełna charakteryzuje się niebywałą izolacją przed chłodem i ciepłem, dzięki temu nadaje się do stosowania zimą oraz latem. Włókna z wełny wielbłądziej są puste w środku, dlatego bardzo dobrze odprowadzają wilgoć. Wełna ma dużą higroskopijność zapewniając tym samym właściwą temperaturę ciała, równocześnie odpychając roztocza i kurz. Posiada również właściwości prozdrowotne, gdyż zapewnia zdrowy i spokojny sen, łagodzi dolegliwości reumatyczne i poprawia krążenie. Dodatkowym atutem jest niezwykle delikatna tkanina bawełniana o splocie satynowym, użyta do poszycia kołdry ze 100% bawełny.